Logowanie

Witrynę napędza Drupal, system zarządzania treścią o publicznie dostępnym kodzie źródłowym

Nawigacja

Tyle minęło od Zlotu :

776 dni

x

Lista uczestników którzy dopełnili formalności
(przesłali prawidłowo wypełnioną Kartę Zgłoszenia i dokonali wpłaty kwoty z niej wynikającej )

[zobacz>>]

Osoby wymienione poniżej otrzymują świadczenia: noclegi, posiłki, pamiatki, wycieczki itd. zgodnie z przesłaną Kartą Zgłoszenie lub danymi przesłanymi Elektronicznym Formularzem Zgłoszenia

Kliknięcie w nagłówki tabeli powoduje jej sortowanie

ID: imię nazwisko PTKol miejscowość klub uwagi
001 Maria Matuszek 6633 Kiekrz KTR Kiekrz .
002 Tadeusz Matuszek 6551 Kiekrz KTR Kiekrz .
003 Ryszard Skonieczny 6410 Żory KTK Wandrus Żory .
004 Renata Łubiarz 0000 Żory KTK Wandrus Żory .
005 Ryszard Kapczyński 5792 Bytom BTKK Catena Bytom .
006 Stanisław Piekarzewicz 7150 Lubsko PTTK Włóczęga Jasień .
007 Maria Piekarzewicz 7149 Lubsko PTTK Włóczęga Jasień .
008 Piotr Frydrych 6815 Tychy KTK Gronie Tychy .
009 Bogdan Wolicki 6027 Gdynia PTTK Gdynia .
010 Katarzyna Wolicka 0000 Gdynia PTTK Gdynia .
011 Maria Marcinowska 7168 Szprotawa KTK Turkot Nowa Sól .
012 Jadwiga Gracyasz 6343 Cieszyn TKK Ondraszek Cieszyn .
013 Jarosław Głowacki 4967 Siedlce SKKT Tuptuś Siedlce .
014 Maria Głowacka 5208 Siedlce SKKT Tuptuś Siedlce .
015 Jarosław Rezmer 4710 Cieszyn TKK Ondraszek Cieszyn .
016 Jacek Głowacki 0000 Siedlce SKKT Tuptuś Siedlce .
017 Ludwik Zielewski 0000 Tychy KTK Gronie Tychy .
018 Andrzej Nowak 6588 Cieszyn TKK Ondraszek Cieszyn .
019 Barbara Nowak 0000 Cieszyn TKK Ondraszek Cieszyn .
020 Teresa Zimniak 7300 Lubsko PTTK Włóczęga Jasień .
021 Bogdan Tytko 6302 Czernica KTK "Sokół" Radlin .
022 Tomasz Tytko 0000 Czernica KTK "Sokół" Radlin .
023 Sławomir Gac 6944 Rydułtowy KTK "Sokół" Radlin .
024 Joanna Trętowska 7021 Siedlce SKTR "Doktorek" Siedlce .
025 Ryszard Głowacki 0000 Radlin KTK "Sokół" Radlin .
026 Jan Stolarz 0000 Radlin KTK "Sokół" Radlin .
027 Jowita Sobiczewska 0000 Siedlce SKTR "Doktorek" Siedlce .
028 Kazimierz Menżyk 6950 Radlin KTK "Sokół" Radlin .
029 Roman Wojtas 5729 Żory KTK Wandrus Żory .
030 Jarosław Korenkiewicz 2986 Szczecin STKK "88" .
031 Anna Korenkiewicz 5229 Szczecin STKK "88" .
032 Jacek Dec 6552 Kraków TKK im. Wł. Huzy Gliwice .
033 Renata Bator 0000 Kraków TKK im. Wł. Huzy Gliwice .
034 Bogdan Paszek 0000 Rybnik KTK Wandrus Żory .
035 Iwona Piotrowiak 0000 Skierniewice Skierniewice .
036 Paweł Szyp 7098 Gliwice TKK im. Wł. Huzy Gliwice .
037 Bogusław Monczyński 7170 Kalisz Cyklista .
038 Antonina Bejnar 7171 Głuchołazy Ktukol .
039 Jacek Antonowicz 7105 Rybnik KTK "Sokół" Radlin .
040 Piotr Bażan 0000 Rybnik KTK "Sokół" Radlin .
041 Barbara Szczepańska 7138 Lubsko PTTK Włóczega Jasień .
042 Klaudia Pelka 6723 Nowa Sól KTK Turkot Nowa Sól .
043 Danuta Jankowiak 7299 Jasień PTTK Włóczega Jasień .
044 Antonina Mazurek-Przystał 7192 Tychy KTK Gronie Tychy .
045 Jan Przystał 0000 Tychy KTK Gronie Tychy .
046 Grzegorz Kuczera 7230 Rydułtowy KTK "Sokół" Radlin .
047 Mariola Kuczera 7231 Rydułtowy KTK "Sokół" Radlin .
048 Tadeusz Lorenz 0000 Rybnik KTK "Sokół" Radlin .
049 Andrzej Styrnol 6604 Rybnik KTK "Sokół" Radlin .
050 Gabriela Winconek 0000 Żory KTK Wandrus Żory .
051 Jan Husiatyński 4934 Włoszakowice SKKTL-Łaziki Włoszakowice .
052 Jerzy Banach 6128 Żory KTK Wandrus Żory .
053 Piotr Holisz 5600 Cieszyn TKK Ondraszek Cieszyn .
054 Maria Biłko-Holisz 4068 Cieszyn TKK Ondraszek Cieszyn .
055 Marek Dras 0000 Kraków TKK im. Wł. Huzy Gliwice .
056 Andrzej Kuśnierz 4360 Racibórz PTTK Ziemia Raciborska .
057 Zdzisław Strzelecki 7255 Szczecin STKK 88 .
058 Danuta Strzelecka 7254 Szczecin STKK 88 .
059 Małgorzata Wiland 0000 Kraków Kraków .
060 Władysław Stawiarczyk 6505 Gliwice TKK im. Wł. Huzy Gliwice .
061 Jarosław Szerszeń 6507 Gliwice TKK im. Wł. Huzy Gliwice .
062 Tadeusz Jaśkiewicz 5032 Żory KTK Wandrus Żory .
063 Anna Kostecka 0000 Żory KTK Wandrus Żory .
064 Ryszard Paterek 7242 Poznań KTR Sigma Poznań .
065 Monika Machacowa 0000 Trzyniec Towarzystwo Rowerowe OLZA .
066 Czesław Byrtus 0000 Trzyniec Towarzystwo Rowerowe OLZA .
067 Zdzisław Fierla 0000 Karwina Towarzystwo Rowerowe OLZA .
068 Bolesław Fukała 0000 Karwina Towarzystwo Rowerowe OLZA .
069 Renata Fukała 0000 Karwina Towarzystwo Rowerowe OLZA .
070 Józef Talaga 2573 Ostrów Wlkp KTK Bicykl 77 Ostrów Wlkp .
071 Antoni Azgier 6096 Krotoszyn KTR Peleton Krotoszyn .
072 Marian Stokowiec 5983 Żory KTK Wandrus Żory .
073 Józefa Stokowiec 0000 Żory KTK Wandrus Żory .
074 Daniela Posanow 0000 Żory KTK Wandrus Żory .
075 Józef Siejda 7211 Katowice RKTK Wagabunda Katowice .
076 Maria Siejda 0000 Katowice RKTK Wagabunda Katowice .
077 Elżbieta Kochańska 0000 Warszawa WKK Wektor .
078 Stanisław Kochański 0000 Warszawa WKK Wektor .
079 Stefan Piekoszowski 5040 Żory KTK Wandrus Żory .
080 Mirosława Piekoszowska 0000 Żory KTK Wandrus Żory .
081 Artur Piekoszowski 0000 Żory KTK Wandrus Żory .
082 Tomasz Mrówka 3875 Warszawa WKK Wektor .
083 Małgorzata Mrówka 0000 Warszawa WKK Wektor .
084 Józef Adamaszek 6127 Żory KTK Wandrus Żory .
085 Ewa Jankowska 7119 Szczecin STKK 88 .
086 Dariusz Jankowsk1 2546 Szczecin STKK 88 .
087 Elżbieta Jezierska 0000 Załom STKK 88 .
088 Zenona Szurlej 0000 Szczecin STKK 88 .
089 Sławomir Madej 6309 Szczecin O/Zachodniopomorski PTTK .
090 Stanisława Madej 0000 Szczecin O/Zachodniopomorski PTTK .
091 Jerzy Jurszo 6527 Szczecin SKTK Neptun Szczecin .
092 Janusz Kuciński 0000 Kraków TKK im. Wł. Huzy Gliwice .
093 Jan Mazik 6144 Frydek KTK Gronie Tychy .
094 Krystyna Mazik 0000 Frydek KTK Gronie Tychy .
095 Zbigniew Mazurkiewicz 7284 Włocławek WKKR Cyklista .
096 Wanda Kuczyk 6903 Krosno Odrzańskie O/Woj. PTTK w Krośnie Odrzańskim .
097 Zenon Kaszowicz 1025 Katowice BTKK Catena Bytom .
098 Gertruda Biechowiak 6822 Poznań KTR Sigma Poznań .
099 Jerzy Marciniak 4513 Poznań KTR Sigma Poznań .
100 Zenon Marciniak 7210 Katowice RKTK Wagabunda Katowice .
101 Aniela Vogel 7167 Żory KTK Wandrus Żory .
102 Czesław Bandosz 7127 Poznań KTR Sigma Poznań .
103 Ryszard Poleski 6529 Szczecin SKTK Neptun Szczecin .
104 Ewa Czekańska-Poleska 6525 Szczecin SKTK Neptun Szczecin .
105 Krzysztof Góra 0000 Łódź O/PTTK Łódź-Polesie .
106 Karol Wacławczk 3472 Zabełków PTTK Racibórz .
107 Stanisław Żółciński 3473 Racibórz PTTK Racibórz .
108 Nina Zagórowicz 0000 Łódź LKTK im. H. Gintera Łódź .
109 Sławomir Zagórowicz 5752 Łódź LKTK im. H. Gintera Łódź .
110 Barbara Wawak 0000 Inowrocław Kujawiak Inowrocław .
111 Ryszard Krupa 6962 Siemianowice Śl. KT Siemion .
112 Eugeniusz Tomanek 0000 Siemianowice Śl. KT Siemion .
113 Ryszard Dzierżyński 0000 Warszawa WTC Warszawa .
114 Arkadiusz Skrzypek 3396 Grudziądz KTK Kalinka Grudziądz .
115 Władysław Pachowicz 6826 Gorzów Wlkp. Gorzów Wlkp. .
116 Stefania Zając 7236 Żory KTK Wandrus Żory .
117 Gabriela Machocka 0000 Suszec KTK Wandrus Żory .
118 Kazimierz Szewczyk 7069 Kostkowice TKK Ondraszek Cieszyn .
119 Andrzej Zbrzeski 5055 Tychy KTK Gronie Tychy .
120 Irena Kralczyńska 0000 Bydgoszcz LKTK im. H. Gintera Łódź .
121 Edward Semrau 0000 Bydgoszcz Bydgoszcz .
122 Joanna Rezmer 7059 Grudziądz KTK Kalinka Grudziądz .
123 Beata Pierchała 7223 Racibórz PTTK Racibórz .
124 Grzegorz Pierchała 7224 Racibórz PTTK Racibórz .
125 Jarosław Chacko 6567 Racibórz PTTK Racibórz .
126 Marek Prusicki 0000 Racibórz PTTK Racibórz .
127 Ryszard Rurka 7164 Poznań KTR Sigma Poznań .
128 Krzysztof Jankowski 7055 Grudziądz KTK Kalinka Grudziądz .
129 Zofia Grabowska 0000 Wrocław O/W Ślężanie Wrocław .
130 Daniel Grabowski 7258 Wrocław O/W Ślężanie Wrocław .
131 Henryk Grabowski 5586 Wrocław O/W Ślężanie Wrocław .
132 Kuba Grabowski 0000 Wrocław O/W Ślężanie Wrocław .
133 Witold Kapuściński 1432 Gliwice TKK im. Wł. Huzy Gliwice .
134 Irena Kapuścińska 2057 Gliwice TKK im. Wł. Huzy Gliwice .
135 Adam Czerniawski 6727 Gliwice TKK im. Wł. Huzy Gliwice .
136 Zofia Sempruch 6599 Bytom BTKK Catena Bytom .
137 Waldemar Paturej 3073 Ruda Śląska BTKK Catena Bytom .
138 Hanna Grześkowiak 0000 Włocławek WKKR Cyklista .
139 Elżbieta Nakonowska 0000 Włocławek WKKR Cyklista .
140 Zofia Podłucka 0000 Włocławek WKKR Cyklista .
141 Zbigniew Podłucki 7288 Włocławek WKKR Cyklista .
142 Zbigniew Suszyński 7132 Włocławek WKKR Cyklista .
143 Zofia Turska 0000 Włocławek WKKR Cyklista .
144 Lech Żołnierczakiewicz 0000 Lubsko Koło Włóczęga .
145 Aldona Robowska 7146 Gubin KR Luz Gubin .
146 Kazimierz Matuszak 6056 Szczecin SKTK Neptun Szczecin .
147 Romuald Wiencek 0000 Bydgoszcz BKTR Gryf Bydgoszcz .
148 Ryszard Markowski 0000 Szczecin SKTK Neptun Szczecin .
149 Antoni Łempicki 6311 Szczecin SKTK Neptun Szczecin .
150 Andrzej Szymański 3304 Poznań KTR Sigma Poznań .
151 Beata Nowicka 0000 Bolechowo Os. KTR Sigma Poznań .
152 Józef Bielecki 6782 Płock KTK Benegteam Płock .
153 Maciej Rechlewski 6720 Bydgoszcz PTTK Gryf .
154 Bogusław Tobolewski 0000 Bydgoszcz PTTK Gryf .
155 Tadeusz Piekarz 3067 Bytom BTKK Catena Bytom .
156 Marta Świetlicka 0000 Cieszyn BTKK Catena Bytom .
157 Stanisław Kowalczyk 0000 Żory KTK Wandrus Żory .
158 Waldemar Bogacki 6872 Szczecin SKTK Neptun Szczecin .
159 Zbigniew Lewiński 7283 Włocławek WKKR Cyklista .
160 Marcin Pawłowski 7286 Włocławek WKKR Cyklista .
161 Magdalena Kubasik 0000 Gniezno Klub Górski Ornak Gniezno .
162 Paweł Kubasik 5940 Gniezno Klub Górski Ornak Gniezno .
163 Krystyna Sarnowska 0000 Gniezno Klub Górski Ornak Gniezno .
164 Halina Włodarczyk 0000 Szczecin SKTK Neptun Szczecin .
165 Tadeusz Rygulski 5982 Laziska górne KTK Mikołów .
166 Andrzej Rygulski 6940 Laziska górne KTK Mikołów .
167 Elżbieta Bartnicka 0000 Warszawa Vagabundus Warszawa .
168 Maria Kułak 0000 Warszawa Vagabundus Warszawa .
169 Stanisław Błaszczyk 6452 Ruda Śląska STK Hugo .
170 Andrzej Jastrzębski 4989 Ruda Śląska STK Hugo .
171 Mateusz Matura 0000 Ruda Śląska STK Hugo .
172 Józef Powała 0000 Ruda Śląska STK Hugo .
173 Krzysztof Różański 6596 Ruda Śląska STK Hugo .
174 Paweł Różański 0000 Ruda Śląska STK Hugo .
175 Grzegorz Różański 0000 Ruda Śląska STK Hugo .
176 Stanisław Radomski 0342 Gliwice TKK im. Wł. Huzy Gliwice .
177 Małgorzata Radomska 2061 Gliwice TKK im. Wł. Huzy Gliwice .
178 Henryk Szmagaj 0000 Bielsko-Biała Bielsko-Biała .
179 Jan Kurek 5225 Szczecin Szczecin .
180 Barbara Kurek 0000 Szczecin Szczecin .
181 Teresa Wichrowska 0000 Szczecin STKK 88 .
182 Paweł Górzyński 7178 Drawsko Pom. KTR Drawsko .
183 Jan Kalinowski 6907 Drawsko Pom. KTR Drawsko .
184 Krystyna Mularczyk 0000 Drawsko Pom. KTR Drawsko .
185 Mariusz Ziemecki 6906 Drawsko Pom. KTR Drawsko .
186 Lilia Opałek 5891 Katowice RKTK Wagabunda Katowice .
187 Tadeusz Pizar 4620 Gliwice TKK im. Wł. Huzy Gliwice .
188 Bernard Milewski 3154 Maszewo Duże KTK Benegteam Płock .
189 Maciej Witkowski 0000 Białobrzegi KTK Benegteam Płock .
190 Marek Olejniczk 7184 Płock KTK Benegteam Płock .
191 Andrzej Łoniuk 0000 Płock KTK Benegteam Płock .
192 Alfred Orgoński 7042 Płock KTK Benegteam Płock .
193 Stanisław Brańka 0000 Płock KTK Benegteam Płock .
194 Piotr Politowski 0000 Płock KTK Benegteam Płock .
195 Roman Sadowski 7041 Płock KTK Benegteam Płock .
196 Jerzy Czaplewski 0840 Toruń KTK Przygoda Toruń .
197 Stanisław Ryst 0000 Płock KTK Benegteam Płock .
198 Maria Kasprzycka 6848 Nowe Proboszczewice KTK Benegteam Płock .
199 Ignacy Warejko 1120 Toruń KTK Przygoda Toruń .
200 Bogdan Czerner 2730 Toruń KTK Przygoda Toruń .
201 Janusz Dmochowski 0253 Bydgoszcz PTTK "Gryf" .
202 Jan Geresz 4367 Żywiec PTTK O/Babiogórski .
203 Grzegorz Twardoch 0000 Mikołów KTK Mikołów .
204 Regina Rusiewicz 6152 Krosno Odrzańskie TKK im. Wł. Huzy Gliwice .
205 Bogusław Rusiewicz 5899 Krosno Odrzańskie TKK im. Wł. Huzy Gliwice .
206 Ryszard Marciniak 5587 Krosno Odrzańskie KTK Przygoda Toruń .
207 Renata Wojtczak 7113 Szczecin SKTK Neptun Szczecin .
208 Jacek Przybyszewski 0000 Włocławek WKKR Cyklista .
209 Renata Tomczak 7256 Kielce WKKR Cyklista .
210 Paweł Grabczewski 7173 Włocławek WKKR Cyklista .
211 Mieczysław Poniewski 0168 Katowice KTK Wagant .
212 Leszek Nowak 0000 Cieszyn TKK Ondraszek Cieszyn .
213 Bogusław Matelski 0000 Bydgoszcz BKTR Turkole OHP
214 Rajmund Ratajczyk 0908 Bydgoszcz BKTR Turkole OHP
215 Krystyna Wierzchoń 0000 Bydgoszcz BKTR Turkole OHP
216 Stanisław Stachowiek 6554 Piła KTK Rama76 OHP
217 Jacek Jankowski 7279 Bydgoszcz BKTR Turkole .
218 Roman Cieślak 0000 Szczecin Jantarowe Szlaki .
219 Eweryst Szyszkowski 4310 Szczecin Jantarowe Szlaki .
220 Jolanta Świderska 6681 Poznań KTR Sigma Poznań inne
221 Julian Rzewódzki 0000 Knurów TKK im. Wł. Huzy Gliwice .
222 Danuta Walkowiak 6549 Włoszakowice Sokół Włoszakowice .
223 Alicja Koba 6912 Jaworzno KTKol. O/Jaworzno .
224 Marek Koba 4006 Jaworzno KTKol. O/Jaworzno .
225 x zrezygnował 0000 x x .
226 Mirosław Ciesielski 6861 Szczecin SKTK Neptun Szczecin inne
227 Zenon Nowak 6868 Szczecin SKTK Neptun Szczecin inne
228 Zenon Raczkowski 7099 Jaworzno Wszędoczłap Katowice .
229 Kazimierz Wołoszyn 7241 Bydgoszcz Rowerowa Brzoza .
230 x zrezygnował 0000 x x .
231 Zofia Rusek 4224 Chrzanów KTK Chrzanów .
232 Witold Fiączyk 6516 Radomsko Klub Osiedlowy PTTK M-2 .
233 Józef Zmysłowski 7115 Szczecin STKK 88 inne
234 Henryk Ditchen 7183 Warszawa Kinowa Warszawa .
235 Wiera Ditchen 7182 Warszawa Kinowa Warszawa .
236 Lucyna Herman 0000 Gliwice TKK im. Wł. Huzy Gliwice .
237 Stanisław Herman 0000 Gliwice TKK im. Wł. Huzy Gliwice .
238 Marek Brandys 0000 Warszawa WKK Wektor .
239 Jerzy Kociuga 0000 Sieradz Sieradz .
240 Stanisław Kociuga 7306 Jastrzębie Zdrój KTK Wiercipięta .
241 Edward Kutyła 6143 Jastrzębie Zdrój ZG PTTK .
242 Lucyna Wiśniewska 0000 Grudziądz KTK Kalinka Grudziądz .
243 Tomasz Gzik 4949 Gdynia KTK Na Fali .
244 Grażyna Zakrzewska 4962 Gdynia KTK Na Fali .
245 Danuta Roszak 0000 Głuchołazy Klub Rowerowych Pielgrzymów .
246 Janusz Stępień 7125 Gorlice PTTK O/Gorlice .
247 Jan Sarnecki 7248 Sosnowiec PTTK O/Dąbrowa Górnicza .
248 Stanisław Zimny 0000 Sosnowiec PTTK O/Dąbrowa Górnicza .
249 Mariusz Prościak 7247 Sosnowiec PTTK O/Dąbrowa Górnicza .
250 Marek Kwiatkowski 0000 Warszawa Warszawa inne
251 Stefania Jankowska 0000 Opole Opole .
252 Albert Szymański 7174 Opole Opolski KTR Rajder .
253 Krystyna Sikorska 7145 Gubin PTTK O/M Gubin Luz .
254 Henryk Kopciuch 7166 Szczecin STKK 88 inne
255 Mirosław Wójcik 6970 Drogomyśl STK Krokus Jastrzębie .
256 Zdzisław Lisiecki 0000 Jastrzębie STK Krokus Jastrzębie .
257 Irena Swoboda 4622 Zabrze KTR Amator Zabrze inne
258 Eleonora Klose 4615 Zabrze KTR Amator Zabrze inne
260 Dariusz Kulwicki 0000 Grudziądz KTK Kalinka Grudziądz .
261 Marek Kwaśniewski 0945 Suchedniów Kigari Kielce .
262 Wiesław Maternia 6391 Łańcut PTTK O/Rzeszów .
263 Waldemar Pietrzycki 7302 Piła PTTK O/Piła .
264 Tadeusz Kurek 7297 Częstochowa SKT PTTK Przyrów .
265 Jerzy Sikorski 6966 Zalesice SKT PTTK Przyrów .
266 Adam Sikorski 7135 Zalesice SKT PTTK Przyrów .
267 Jakub Kapkowski 7246 Przyrów SKT PTTK Przyrów .
268 Jacek Kapkowski 7245 Sieraków SKT PTTK Przyrów .
269 Adam Ciepiela 7298 Zalesice SKT PTTK Przyrów .
270 Zbigniew Machura 6583 Lelów SKT PTTK Przyrów .
271 Szymon Kapkowski 0000 Sieraków SKT PTTK Przyrów .
272 Małgorzata Nowacka 0000 Pleszew KTK Bicykl 1977 .
273 Dariusz Nowacki 3549 Pleszew KTK Bicykl 1977 .
274 Bartosz Nowak 7134 Przyrów SKT PTTK Przyrów .
275 Leszek Szurman 0000 Cieszyn TKK Ondraszek Cieszyn .
276 Łukasz Kortas 7046 Myszków Klub PTTK M-2 Myszków .
277 Jan Imiełowski 0000 Myszków Klub PTTK M-2 Myszków .
278 Nina Cupiał 7296 Myszków Klub PTTK M-2 Myszków .
279 Dawid Gurbała 0000 Myszków Klub PTTK M-2 Myszków .
280 Przemysław Ściesiński 7293 Bydgoszcz BKTR Turkole .
281 Maria Smoczyńska 0000 Konstancin Jeziorna Wandrus Warszawa .
282 Małgorzata Korenkiewicz 1605 Szczecin STKK 88 .
283 Mirosław Korenkiewicz 2111 Szczecin STKK 88 .
284 Zygmunt Frąckowiak 6526 Szczecin SKTK Neptun Szczecin inne
285 Zenon Suski 6870 Szczecin SKTK Neptun Szczecin inne
286 Barbara Chlebosz 7181 Bydgoszcz Budgoszcz .
287 Jacek Chlebosz 6831 Bydgoszcz Budgoszcz .
288 Andrzej Włodarczyk 6484 Wodzisław Śl. KTK Sokół Radlin .
289 Eugeniusz Smoleński 4480 Bobrowice KTK Energetyk Dychów .
290 Tadeusz Słowik 0000 Chrzanów Chrzanów .
291 Kazimierz Mańkowski 4033 Szczecin Jantarowe Szlaki .
292 Barbara Mańkowska 0000 Szczecin Jantarowe Szlaki .
293 Stanisław Budziszewski 6306 Szczecin SKTK Neptun Szczecin inne
294 Roman Nakoneczny 5232 Szczecin Jantarowe Szlaki .
295 Romuald Królak 6306 Poznań Viator .
296 Łukasz Szubarga 0000 Poznań Viator .
297 Marian Kotarski 1193 Myszków Klub Osiedlowy Pttk M-2 Myszków .
298 Damian Wojtasik 0000 Myszków Klub Osiedlowy Pttk M-2 Myszków .
299 Ryszard Konopka 7259 Myszków Klub Osiedlowy Pttk M-2 Myszków .
300 Roman Garncarz 5645 Myszków Klub Osiedlowy Pttk M-2 Myszków .
301 Anita Garncarz 0000 Myszków Klub Osiedlowy Pttk M-2 Myszków .
302 Sławomir Struski 7253 Myszków Klub Osiedlowy Pttk M-2 Myszków .
303 Marcin Wojtaszczyk 000 Częstochowa Klub Osiedlowy Pttk M-2 Myszków .
304 Adam Duda 000 Myszków Klub Osiedlowy Pttk M-2 Myszków .
305 Halina Liszowska 0000 Inowrocław Kujawiak Inowrocław .
306 Klaudyna Deska 0000 Julianka SKT PTTK Przyrów .
307 Ewa Krenz 7126 Poznań KTR Sigma Poznań .
308 Zbigniew Włodarski 0000 Poznań KTR Sigma Poznań .
309 Daniel Nazaruk 7121 Słupsk KTP Bąbelki Gdańsk .
310 Andrzej Lewicki 0000 Toruń Przygoda Toruń .
311 Agnieszka Witek 6518 Myszków Klub Osiedlowy PTTK M-2 Myszków .
312 Grzegorz Witek 6325 Myszków Klub Osiedlowy PTTK M-2 Myszków .
313 Julia Witek 0000 Myszków Klub Osiedlowy PTTK M-2 Myszków .
314 Andrzej Jeziorowski 1350 Gdynia KTKol Na Fali .
315 Mirosław Stańczyk 7292 Toruń KTK Przygoda Toruń .
316 Waldemar Wieczorkowski 2277 Toruń KTK Przygoda Toruń .
317 Daniela Michalak 2731 Toruń KTK Przygoda Toruń .
318 Bogumił Michalak 7047 Toruń KTK Przygoda Toruń .
319 Janusz Lipnicki 2270 Toruń KTK Przygoda Toruń .
320 Sławomir Migalski 7044 Staszów Staszowski Klub Rowerowy .
321 Lucjan Zaczkowski 7069 Staszów Staszowski Klub Rowerowy .
322 Czesław Smagłowski 0000 Staszów Staszowski Klub Rowerowy .
323 Piotr Kustra 0000 Staszów Staszowski Klub Rowerowy .
324 Franciszek Wójczyk 2629 Dylaki KTK Amator Ozimek .
325 Paweł Szkop 7205 Myszków Klub Osiedlowy PTTK M-2 Myszków .
326 Ryszard Smoter 7063 Bydgoszcz BKTR Gryf .
327 Otto Santarius 0000 Orlova Towarzystwo Rowerowe Olza .
328 Wiesław Brożek 6131 Gliwice TKK im. Wł. Huzy Gliwice .
329 Wojciech Brożek 0000 Gliwice TKK im. Wł. Huzy Gliwice .
330 Jerzy Szczeciński 4769 Łódz LKTK PTTK im. H. Gintera .
331 Andrzej Chełmiński 7252 Jastrzębie Zdrój KTR Wiercipięta Jastrzębie Zdój .
332 Stanisław Głowacki 7250 Jastrzębie Zdrój KTR Wiercipięta Jastrzębie Zdrój .
333 Grzegorz Urbaniak 6783 Tarnobrzeg PTTK Tarnobrzeg .
334 Władysław Puszczyk 5500 Osiek Klub Turystyczny PTTK Konin .
335 Michał Raczyński 2621 Nysa O/Regionalny Śląska Opolskiego .
336 Kazimierz Linowski 0000 Luboń KTR Sigma Poznań .
337 Maciej Nowogórski 7038 Płock KTK Benegteam Płock .
338 Wiesława Głowacka 0000 Jastrzębie Zdrój KTR Wiercipięta Jastrzębie Zdrój .
339 Piotr Bojas 6980 Gdańsk KTP Bąbelki Gdańsk .
340 Krzysztof Bobis 7206 Gliwice TKKim. Wł. Huzy Gliwice .
341 Bożena Bobis 0000 Gliwice TKKim. Wł. Huzy Gliwice .
342 Lesław Urbankiewicz 7249 Włocławek WKKR PTTK Cyklista .
343 Paweł Wójcicki 7257 Kielce Kigari PTTK Kielce .
344 Ryszard Wilkoszewski 0000 Ozimek KTK Amator Ozimek .
345 Henryk Stysz 0000 Katowice Rodzinny KTK Katowice .
346 Józef Lincer 0000 Cieszyn TKK Ondraszek Cieszyn .
347 Alicja Pawlik 0000 Cieszyn TKK Ondraszek Cieszyn .
348 Janina Pawlik 3738 Cieszyn TKK Ondraszek Cieszyn .
349 Zbigniew Pawlik 3739 Cieszyn TKK Ondraszek Cieszyn .
350 Janusz Hałdys 0000 Mieszkowice Jantarowskie Szkaki .
351 Ferdynand Biś 6119 Kielce Kigari PTTK Kielce .
352 Ryszard Betcher 6696 Gdańsk KTK Bąbelki Gdańsk .
353 Eugeniusz Haiski 6791 Ruda Śląska BTKK Catena .
354 Waldemar Gąsiorowski 7061 Bydgoszcz Gryf Szlak Brdy PTTK .
355 Włodzimierz Felczak 0000 Sochaczew SKTR PTTK Tandem .
356 Wojciech Gerej 6512 Miedzna KTKol PTTK O/Węgrów .
357 Krzysztof Sokołowski 0000 Katowice RKTK Wagabunda Katowice .
358 Witold Żuchowski 6392 Lipno KTK Przygoda Toruń .
359 Marek Krawczyk 1781 Łódź LKTK im. H. Gintera .
360 Jan Krawczyk 6624 Łódź LKTK im. H. Gintera .
361 Zofia Krzyżanowska 3978 Przysieka Polska Oddział PTTK Kościan .
362 Tadeusz Krzyżanowski 1730 Przysieka Polska Oddział PTTK Kościan .
363 Kinga Kozieł 0000 Połaniec PTTK Staszów .
364 Mirosław Gebler 6938 Katowice RKTK Wagabunda Katowice .
365 Kazimierz Sobański 7128 Łódź LKTK im. H. Gintera .
366 Włodzimierz Siech 1134 Łódź PTTK Zgierz .
367 Jerzy Winsze 0926 Szczecin STKK 88 .
368 Danuta Lupa-Kujawińska 6109 Poznań Oddział Poznań .
369 Jerzy Dyduch 7240 Oświęcim PTTK Ziemia Oświęcimska .
370 Leszek Melsztyński 0000 Przemyśl Klub Górski Karpaty Przemyśl .
371 Krzysztof Totuń 6638 Leżajska PTTK O/Nowa Sarzyna .
372 Alicja Wlach 0000 Cieszyn TKK Ondraszek Cieszyn .
373 Marian Wlach 0000 Cieszyn TKK Ondraszek Cieszyn .
374 Jolanta Czech 0000 Żarnowiec TKK im. Wł. Huzy Gliwice .
375 Jacek Czech 0000 Żarnowiec TKK im. Wł. Huzy Gliwice .
376 Władysław Miodowski 3235 Krosno Odrzańskie Wojskowy Klub Turysta .
377 Mariusz Pacholski 6231 Bydgoszcz KTK Przygoda Toruń .
378 Alfred Sołtys 0000 Gliwice TKK im. Wł. Huzy Gliwice .
379 Agnieszka Krzyżanowska-Adamska 6340 Leszno Leszno/Oddział PTTK Kościan .
380 Tomasz Adamski 6341 Leszno Leszno/Oddział PTTK Kościan .
381 Michał Kubecki 0000 Świetochłowice Hugo Ruda Śląska .
382 Wiesław Jaskulski 5907 Inowrocław Kujawiak Inowrocław .
383 Antonina Adamska 0000 Leszno Leszno/Oddział PTTK Kościan .
384 Jerzy Nabijacz 7049 Drzonków Lubuszanie 73 Zielona Góra .
385 Halina Tarbaj 0000 Kożuchów Morena Zielona Góra .
386 Waldemar Stasko 5895 Chorzów BTTK Catena Bytom .
387 Alfred Gotartowski 7304 Przedbórz KTR Przedbórz .
388 Leonia Radke 0000 Włoszakowice MKKT PTTK Łaziki .
389 Edward Radke 4933 Włoszakowice MKKT PTTK Łaziki .
390 Tomasz Wieczorkowski 0000 Kutno PTTK O/Kutno .
391 Zdzisław Konieczyński 0000 Szczecin Jantarowe Szlaki Szczecin .
392 Ryszard Kowalski 0000 Łódź LKTK PTTK im. H. Gintera .
393 Tomasz Jaworowski 7262 Gdańsk Bąbelki Gdańsk Lista rezerwowa Kłodawa
394 Danuta Zajdlic 0000 Gorzów Wlkp. Gorzów Wlkp. .
395 Wiesława Koncewicz 0000 Łódź LKTK PTTK im. H. Gintera .
396 Piotr Jedrzejczyk 6027a Pabianice LKTK PTTK im. H. Gintera .
397 Luiza Jaworowska 0000 Gdańsk Bąbelki Gdańsk Lista Rezerwowa Kłodawa
398 Lucyna Belau 0000 Gdańsk Bąbelki Gdańsk Lista Rezerwowa Kłodawa
399 Anna Bąk 7187 Łódź LKTK PTTK im. H. Gintera .
400 Renata Gojowy 6721 Jastrzębie-Zdrój KTR Wiercipięta Jastrzębie-Zdrój .
401 Bogusław Gojowy 6722 Jastrzębie-Zdrój KTR Wiercipięta Jastrzębie-Zdrój .
402 Witold Czempiel 0000 Gliwice TKK im. Wł. Huzy Gliwice Lista Rezerwowa Kłodawa
403 Andrzej Bogusz 4603 Chrzanów KTK PTTK O/Chrzanów .
404 Dominik Bogusz 0000 Chrzanów KTK PTTK O/Chrzanów .
405 Szymon Niedomagała 0000 Łódź Łódź .
406 Mariusz Niedomagała 6030 Łódź Łódź .
407 Agata Krupińska 0000 Łódź LKTK PTTK im. H. Gintera .
408 Dorota Krupińska 0000 Łódź LKTK PTTK im. H. Gintera .
409 Bogdan Krupiński 1862 Łódź LKTK PTTK im. H. Gintera .
410 Joanna Rejnowicz 0000 Stefanowo LKTK PTTK im. H. Gintera .
411 Natalia Czesak 0000 Warszawa LKTK PTTK im. H. Gintera .
412 Anna Domagalska-Łabędzka 7190 Łódź LKTK PTTK im. H. Gintera .
413 Jadwiga Walczyk 0000 Łódź LKTK PTTK im. H. Gintera .
414 Zygnumt Chochol 7177 Włocławek WKKR PTTK Cyklista .
415 Edward Grata 216 Rzeszów PTTK/O Rzeszów Lista rezerwowa Łódź
416 Tadeusz Margiciok 6288 Rybnik KTK PTTK Wandrus Żory .
417 Jan Kowalewski 0000 Łódź LKTK PTTK im. H. Gintera .
418 Krzysztof Mieczkowski 6854 Pasłęk Oddział Ziemi Elbląskiej w Elblągu .
419 Ryszard Bącal 7037 Żory Klub Turystyki Aktywnej Ryś Lista rezerwowa Łódź
420 Elżbieta Łobacz-Bącal 7155 Żory Klub Turystyki Aktywnej Ryś .
421 Jerzy Formella 1378 Gdynia KTK. Na Fali .
422 Izabela Formella 2764 Gdynia KTK. Na Fali .
423 Rafał Łasiński 0000 Chojnice KTK. Na Fali .
424 Małgorzata Majewska 0000 Przemyśl Przemyśl .
425 Paweł Gos 0000 Łódź LKTK PTTK im. H. Gintera .
426 Ryszard Gołembowski 0000 Pabianice LKTK PTTK im. H. Gintera .
427 Wojciech Wilczek 0000 Łódź LKTK PTTK im. H. Gintera .
428 Ryszard Nowicki 5341 Bydgoszcz BKTR Gryf Bydgoszcz .
429 Zbigniew Domański 4698 Strzelno Strzelno .
430 Andrzej Kwiatkowski 0000 Jasło KTK Kalinka Grudziądz .
431 Leszek Korenkiewicz 7062 Bydgoszcz BKTR Gryf Bydgoszcz .
432 Krystyna Doczkal 0000 Łódź LKTK PTTK im. H. Gintera .
433 Michał Sztanc 7191 Łódź LKTK PTTK im. H. Gintera .
434 Jana Raczyńska 0000 Lwów Lwów .
435 Wiesław Grabowski 1615 Łódź LKTK PTTK im. H. Gintera .
436 Jadwiga Mazurkiewicz 7189 Łódź LKTK PTTK im. H. Gintera .
437 Andrzej Rozwandowicz 0000 Łódź LKTK PTTK im. H. Gintera .
438 Rafał Grabarczyk 0000 Łódź LKTK PTTK im. H. Gintera .
439 Andrzej Gawroński 4765 Łódź LKTK PTTK im. H. Gintera .
440 Paweł Karczewski 7172 Rabino LKTK PTTK im. H. Gintera .
441 Mirosław Jezierski 5749 Łódź LKTK PTTK im. H. Gintera .
442 Bogna Stawicka 0000 Łódź LKTK PTTK im. H. Gintera .
443 Stanisław Korczyński 0000 Łódź LKTK PTTK im. H. Gintera .
444 Danuta Milewska 6628 Szczecin Jantarowskie Szlaki .
445 Marlena Grabczewska 7278 Włocławek WKTR PTTK Cyklista .
446 Maciej Piasta 6020 Łódź Łódź .
447 Zdzisław Majerczyk 7133 Katowice Pozytywnie Zakręceni Koło PTTK Nr 2 Katowice .
448 Zbigniew Cecheliusz 0000 Katowice Pozytywnie Zakręceni Koło PTTK Nr 2 Katowice .
449 Ewa Barańska 0000 Łódź LKTK PTTK im. H. Gintera .
450 Grzegorz Mańkowski 0000 Łódź LKTK PTTK im. H. Gintera .
451 Amadeusz Kottas 0000 Łódź Łódź .
452 Dariusz Wojnacki 0000 Łódź Łódź .
453 Przemysław Pisera 0000 Łódź Łódź .

inne - NOCLEG NA TERENIE OŚRODKA W INNYCH WARUNKACH NIŻ ZAMAWIANE. Dla tych osób rozliczenie różnicy świadczeń przewidziane jest na Zlocie.

OHP - nocleg poza Ośrodkiem

 

Lista osób które dopełniły formalności ale z powodu braku miejsc nie mają zapewnionych noclegów deklarowanych w Karcie Zgłoszenia na Zlot

 

ID: imię nazwisko PTKol miejscowość klub uwagi
259 Włodzimierz Nowak 4844 Bielsko-Biała Bielsko-Biała * * *

*** Brak zamówionego miejsca noclegowego

Następna aktualizacja ??.06.2012 późnym wieczorem
 

Dokonane wpłaty, brak formularza zgłoszenia - do wyjaśnienia na Zlocie:
Kazimierz Jacak

Otrzymaliśmy formularz zgłoszenia, ale brak wpłaty - do wyjaśnienia na Zlocie:
Zbigniew Pohl
Jacek Zaborowski

[koniec tabeli]
30.05.2012r.